Pronájem chalupy - Jižní Čechy - Třeboňsko

Hledáte chalupu pro Vaše prázdniny, víkend nebo dovolenou? Chalupu pro dovolenou rodinnou nebo dovolenou s přáteli?

Nabízíme vám celou chalupu k pronájmu, nebo jen její část v Jižních Čechách, na Třeboňsku.

V bezprostřední blízkosti chalupy jsou lesy a louky s turistickými stezkami a cyklostezkami.

 

 

Ubytování na chalupě U Polenů

Nabízíme Vám místo pro ideální rodinnou dovolenou, ptačí koncerty při snídaních na zahradě, lesy plné hub a lesních plodů, večery při táboráku a další zážitky z Třeboňské krajiny. Chalupa se nachází v obci Nová Hlína, která je vzdálená 3 km od Třeboně.

V chalupě je dostatek místa pro ubytování až 16 osob, ve čtyřech útulně zařízených apartmánech.

V posledních letech jsme chalupu zrekonstruovali, ubytování stále zlepšujeme a vybavujeme. Chalupu obklopuje zahrada s dvorkem, která je Vám plně k dispozici. Zde můžete posedět nebo si v zahradním krbu grilovat maso a další dobroty.

 

 

Ubytování

Ubytování je situováno do čtyřlůžkových apartmánů, které jsou jako samostatné byty. Každé ubytování má možnost vlastního vaření a  má vlastní koupelnu s WC. Dva apartmány se dají propojit přes společenskou místnost.

 

Stravování

Stravování je vlastní, každý apartmán nabízí možnost vaření v plně zařízené kuchyni (elektrické plotýnky, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem). Voda je v chalupě samozřejmě pitná. Naproti chalupě najdete hospůdku, která je denně otevřena především v letních měsících.

Parkování je zajištěné přímo před chalupou.

Okolí chalupy dále nabízí možnost cykloturistiky, turistiky, sportovního rybolovu, v zimních měsícíh pak běžkování nebo turistiku na sněžnicích.

 

Chalupa k pronájmu

Jsme schopni pro Vás rezervovat celý objekt chalupy, např. pokud přijedete větší parta přátel, pro firemní akce nebo dovolená několika rodin. Neváhejte se nás zeptat na cenu, kterou pro Vás v tomto případě připravíme na míru.

 

Rezervace chalupy

Kontakty

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout