Pronájem chalupy - Jižní Čechy - Třeboňsko

Hledáte chalupu pro Vaše prázdniny, víkend nebo dovolenou? Chalupu pro dovolenou rodinnou nebo dovolenou s přáteli? Nabízíme vám celou chalupu k pronájmu, nebo jen její část v Jižních Čechách, na Třeboňsku. V bezprostřední blízkosti chalupy jsou lesy a louky s turistickými stezkami a cyklostezkami.

Ubytování na chalupě U PolenůUbytování na chalupě U Polenů

Nabízíme Vám místo pro ideální rodinnou dovolenou, ptačí koncerty při snídaních na zahradě, lesy plné hub a lesních plodů, večery při táboráku a další zážitky z Třeboňské krajiny. Chalupa se nachází v obci Nová Hlína, která je vzdálená 3 km od Třeboně.

V chalupě je dostatek místa pro ubytování až 16 osob, ve čtyřech útulně zařízených apartmánech.

V posledních letech jsme chalupu zrekonstruovali, ubytování stále zlepšujeme a vybavujeme. Chalupu obklopuje zahrada s dvorkem, která je Vám plně k dispozici. Zde můžete posedět nebo si v zahradním krbu grilovat maso a další dobroty.

Ubytování

Ubytování je situováno do čtyřlůžkových apartmánů, které jsou jako samostatné byty. Každé ubytování má možnost vlastního vaření a  má vlastní koupelnu s WC. Dva apartmány se dají propojit přes společenskou místnost.

 

Stravování

Stravování je vlastní, každý apartmán nabízí možnost vaření v plně zařízené kuchyni (elektrické plotýnky, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem). Voda je v chalupě samozřejmě pitná. Naproti chalupě najdete hospůdku, která je denně otevřena především v letních měsících.

Parkování je zajištěné přímo před chalupou.

Okolí chalupy dále nabízí možnost cykloturistiky, turistiky, sportovního rybolovu, v zimních měsícíh pak běžkování nebo turistiku na sněžnicích.

Chalupa k pronájmu

Cena za ubytování na chalupě se pohybuje od 200 do 350 Kč. Cena je za 1 osobu na 1 noc.

Jsme schopni pro Vás rezervovat celý objekt chalupy, např. pokud přijedete větší parta přátel, pro firemní akce nebo dovolená několika rodin. Neváhejte se nás zeptat na cenu, kterou pro Vás v tomto případě připravíme na míru.

Rezervace chalupy

Kulturní akce v Třeboni - program pro rok 2020

V Třeboni se také v průběhu celého roku konná několik zajímavých kulturních akcí, festivalů, koncertů, divadelních představení a spoutu dalšího.

 

V roce 2020 se můžete těšit na tyto akce

více

Kontakty

Nová Hlína 36, 37901 Třeboň

Telefon: +420 607 508 400

 

Email: 
penzion-upolenu@seznam.cz

 

GPS:

  • N 49°2.06300', E 14°47.54982'
  • 49.0343833N, 14.7924969E
  • 49°2'3.780"N, 14°47'32.989"E
ubytování Třeboň U Polenů
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím